Šport a relax v čase korony

Šport a relax v čase korony

Korona zmenila fungovanie celej spoločnosti. Dá sa povedať že takmer nič nezostalo také ako pred tým. Toto platí plnou mierou aj pre športovanie a relax.

Šport a relax v čase korony
Šport a relax v čase korony (zdroj: unsplash.com)

Dnešné aktivity v tomto smere vyzerajú úplne inakšie ako pred rokom. Preč sú hromadné cvičenia, návšteva posilňovne alebo hodiny jogy. Ostali nám iba individuálne športy aj to iba v prírode. Toto má pre niektoré odvetvia ale paradoxne pozitívny vplyv.

Jedným zo športov ktorým sa venuje výrazne viac je aj cyklistika. Predaj elektrobicyklov napríklad zaznamenal veľký boom. Dokonca až taký, že koncom minulého roka nebolo možné niektoré typy elektrobicyklov ani kúpiť, nakoľko všetky boli vypredané. Keďže na návrat do normálneho stavu to zatiaľ nevyzerá, predpokladá s naďalej vysoký záujem o predaj bicyklov aj elektrobicyklov.

Podobne je to ale aj z inými činnosťami ako je napríklad relax a wellness služby. Zavreté sú kúpaliská, plavárne wellness rezorty ale aj sauny. V tomto prípade existuje tiež riešenie. Ním je kúpa vlastnej sauny prípadne infrasauny domov. Infrasauny majú oproti bežnej fínskej saune viacero výhod v domácich podmienkach. Jednou z nich je menšia priestorová náročnosť. Existujú modely pre 1 osobu kde si vystačíme z priestorom jeden krát jeden meter. Toto je už reálne umiestniť aj v bežnom byte. Ďalšou výhodou je možnosť pripojenia na klasickú elektrickú sieť. Nie je potrebná nákladná elektroinštalácia pre 380 voltov. Pri rekonštrukcii bytu je možné počítať s takýmto spotrebičom vopred a vybrať si kvalitných remeselníkov. Na webe reformas de pisos en Palma je ponuka kompletných rekonštrukčných prác.

Komerčný článok