Tipy pre mladomanželov – takto potešíte svoju polovičku

Tipy pre mladomanželov - takto potešíte svoju polovičku

Manželstvo je potrebné neustále utužovať, preto sme pre vás pripravili niekoľko tipov na skvelé darčeky, ktoré si môžete venovať.

Tipy pre mladomanželov - takto potešíte svoju polovičku
(zdroj: komerčný článok)

Univerzálne tipy

• Hniezdočko lásky – nejde iba o to, čo vám pri týchto slovách napadne ako prvé. V posteli trávime tretinu života a keď si do nej nasťahujeme partnera či partnerku, náš spánok môže utrpieť. Prispôsobiť sa tomu druhému totiž často znamená spať v trochu nepohodlnej polohe. Investícia do kvalitnej manželskej postele sa vám vráti v podobe chrbta bez bolestí a spokojného spánku.

• Oblečenie – v dospelosti si väčšinu vecí, po ktorých túžime, vieme kúpiť sami a hneď. Preto sa viac ako kedykoľvek predtým na darčekoch cení nápad a praktickosť. Práve v tejto oblasti vedie pohodlné domáce oblečenie, ktoré sa so správnymi doplnkami môže nosiť aj „na von“. Keď si vyberiete mikiny pre zaľúbené páry, dáte svojej polovičke najavo, že s ňou chcete ladiť na každom kroku. Bonusom je pohodlie a ležérnosť.

• Fotokniha – s fotografickými darčekmi sa v posledných rokoch roztrhlo vrece a my úplne chápeme prečo. Sú sentimentálne, úplne na mieru obdarovaného a pripomínajú nám pekné spoločné momenty. Kým však vytvoríte fotoknihu zo svadobnej cesty alebo spoločnej dovolenky, často sa stretnete s niekoľkými problémami. Práve skutočnosť, že je to časovo náročné, z nej robí skvelý darček. Doplňte ju o osobné venovanie a máte vyhraté!

Takto potešíte manželku

• Ekologické kvety – všetky kvety sú z prírody, ale nie všetky sú pestované ekologicky. Potešte svoju manželku trvalkou v črepníku, sušenými kvetmi alebo kyticou, ktorá je zviazaná z lokálne rastúcich rastliniek. Kvetmi nikdy nešliapnete vedľa, ale v tomto prípade zabudnite na zlacnené kytičky zo supermarketov, ktoré prežijú vo váze ledva tri dni.

• Krásna manikúra – žienky sa rady rozmaznávajú v kúpeľni a patrí k tomu aj úprava nechtov. Aby tá vaša ušetrila čas, doprajte jej umelé gélové nechty. Jednoduchá aplikácia a dlhá trvácnosť sú zárukou spokojnej ženy a budete mať aj viac času pre seba. Ak patrí medzi dámy, ktoré si najradšej upravujú nechty doma, môžete sa zamerať na kúpu kvalitných pomocníkov, ako sú UV lampy, brúsky alebo gélové laky.

• Kvalitný difuzér – vône majú veľký vplyv na našu psychiku, dokážu nás upokojiť, alebo naopak, dodať energiu a povzbudiť nás k činnosti. Difuzér rozptyľuje esenciálne oleje zdravším spôsobom ako vonné sviečky a funguje ako nástroj aromaterapie. Má natoľko pozitívne účinky, že môže podporiť aj našu imunitu. Nezabudnite sa zamerať aj na dizajn, aby sa hodil do vašej novej spoločnej domácnosti a na výber niekoľkých esenciálnych olejov s obľúbenými vôňami.

Tipy na darček pre manžela

• Elektronika a príslušenstvo – máte na výber mnoho produktov v najrôznejších cenových hladinách. Našim osobným tipom je multifunkčná stanica na nabíjanie viacerých elektronických zariadení súčasne.

• Prenosný gril – ktorý chlap nemá rád stretnutia s priateľmi pri dobrom jedle a pive? Začnite hneď v úvode vašej manželskej cesty so spoločnými grilovačkami s priateľmi. Aj vďaka tomuto darčeku si môžete aspoň raz mesačne dopriať zábavu na chate, na záhrade, v prírode alebo hoci aj na balkóne (ak to váš domový poriadok dovoľuje). Spoločne môžete vytvoriť originálne marinády a okrem mäsa grilovať aj syr, zeleninu či čerstvé ryby.

• Nezvyčajné jedlo – láska ide cez žalúdok a teraz nemáme na mysli motýliky, ktoré sa nám tvoria v žalúdku počas zamilovanosti. V tejto oblasti máte tisíce možností. Môžete investovať do výberu pikantných omáčok, do kvalitného piva, ktoré si sám doma vyrobí, alebo do obľúbených debničiek naplnených originálnymi dobrotami, ako sú luxusné paštéty, víno a handmade krekry. Ak váš muž rád varí, bude preňho skvelým darčekom kvalitný nôž a sada korenín – čím nezvyčajnejšie, tým lepšie.

Komerčný článok